מיזוג נעים, כחול-לבן

הקיץ בשיאו ואיתו גם החום הארץ-ישראלי הטיפוסי. רביצה בים היא הנאה גדולה, אבל מה עושים בחום המחניק של הבית? מזגן איכותי, חדיש ויעיל ידאג לכך כי לא תחושו כלל את עומס החום שבחוץ.

אמנם השנה נהנינו מחורף גשום ביותר שתרם רבות למפלס הכנרת שהידלדל בשנים האחרונות, אך עם זאת כבר בימינו, תחילת חודש יוני, אנו מתחילים לחוש את החום שצפוי לנו בימי הקיץ. מידי שנה יותר ויותר משפחות בישראל מבינות כי בכדי להתמודד עם עומס החום של הקיץ יש להצטייד במזגן. מזגני תדיראן עשו מהפכה בשוק המזגנים הארץ-ישראלי בעזרת אספקת צרכיו של הצרכן הישראלי במימד המחיר וברמת האיכות הבלתי מתפשרת.

חום יולי-אוגוסט הישראלי

החום והלחות של ישראל יכולים להטריף כל אדם בר-דעת. מאווררים אינם מספיקים, אנחנו זקוקים לדרך לשלוט על הטמפרטורה בחלל הבית שבקיץ הופכת לבלתי נסבלת. לא רק בבית, אלא גם בעבודה, פשוט אי-אפשר להתרכז במשימות שלפנינו ללא אפשרות לשלוט על האקלים שבחדר.

הפתרון המתאים לבעיה זו הוא אך ורק מזגן ואם כבר מזגן אז כזה איכותי שניתן לכוון בדיוק לטמפרטורה בה אנו חשים הכי בנוח. לא מספיק רק לרכוש מזגן שרק פולט אוויר קר. מי שמכיר את המזגנים של פעם יודע עד כמה חשוב להשקיע במזגן משוכלל ויעיל. לא שווה להחליף את תחושת החום המחניק בקור בלתי נסבל. רבים סולדים מתחושת היובש שמזגנים יוצרים באוויר – אך היום אין ממה לחשוש, מגוון דגמי המזגנים החדישים כיום מצוידים במנגנונים מיוחדים ומתוחכמים שנועדו לנטרל את התחושות הלא נעימות הללו.

מיזוג נעים, כחול-לבן

חברת תדיראן היא חברה ישראלית, כחול לבן שקמה בכדי לענות על צרכי המיזוג של האוכלוסייה בארצנו החמה.

בכדי לפעול ביעילות והאפקטיביות המקסימאלית יש לייצר מזגנים כך שיתאימו לאקלים ספציפי. אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של מזגני תדיראן הוא ההתאמה שלהם למזג האוויר הישראלי. כל המזגנים שמגיעים לישראל מיוצרים במפעל אחד שנועד אך ורק לייצור מזגנים ‘ישראליים’. היתרונות באים לידי ביטוי בממדים רבים, ביניהם תצרוכת החשמל, מידת הקירור וגם חידושים שמסייעים לטהר את האוויר בחלל החדר.

החברה מייצרת מגוון רחב של דגמי מזגנים שנועדו לענות על ספקטרום הצרכים השונים של הצרכן הישראלי הביתי וגם זה העסקי. מלבד עמידה בתו התקן הישראלי, הדגמים השונים עומדים גם בבקרת איכות בינלאומית מחמירה ביותר. כל מזגן שמגיע מחברה זו עובר בדיקות קפדניות לכל רכיב ורכיב. כשאתם רוכשים מזגן תדיראן אתם רוכשים גם את הניסיון ואת הטכנולוגיה המתקדמת שפותחו לאורך השנים ואלו מרכיבים חשובים מאוד בסך הכולל, בדרך לקיץ קריר ונעים תוצרת כחול-לבן.

* המידע באדיבות צוות האתר “שרות הוגן – מערכות מיזוג אוויר” www.sh10.co.il