לקנות מתנות אונליין באינטרנט

כבכל שנת לימודים שמתקרבת לסיומת, בעוד שבתיכונים ובבתי הספר מתארגנים להפקת מסיבת סיום,
אזי שבגני הילדים נהוג לקנות לילדים מתנה מיוחדת לסוף השנה – לשם כך חשוב לדעת אילו מתנות מתאימות קיימות ברשת והיכן ניתן לרכוש אותן בקלות.

מתנת סוף השנה לילדים מיועדת להשאיר להם ולהורים שלהם מזכרת ייחודית מהתקופה בה הילדים בילו בגן, תקופה אשר לא תחזור, במיוחד אם מדובר בגן חובה שאחריו הילדים מתחילים בכיתה א’.
מאחר והילדים מחליפים יותר גנים מאשר בתי ספר ותיכונים, אזי שחשוב לגננות להשאיר להם מזכרת מיוחדת שתלווה אותם לפחות עד שיתחילו בית ספר, אם לא גם אחרי זה.

לפני שנציג בפניכם מגוון ייחודי של מתנות לגן שניתן לקנות אונליין לקראת סיום השנה, חשוב להדגיש, שמוטב לרכוש מתנות אלה באופן שיתאים לכל הילדים. כלומר מתנות באותה רמה לכולם,
הן לבנים והן לבנות, על מנת שלא ניצור תחושה שחלק מהילדים מקבלים מתנה יותר משתלמת מאשר הילדים האחרים. מה שכן, ניתן לעשות הפרדה בין מתנות לבנים לבין מתנות לבנות,
אם זה באמצעות שימוש בצבעים שונים או בקישוטים אחרים לדוגמא גיבורי על שונים.

אז אילו תמונות מקוריות לילדים ניתן למצוא ברשת?

>> תיקים עם תמונה: גם אם מדובר בילדים שעולים לכיתה א’ וגם אם מדובר בילדים שממשיכים לגן אחר,
אפשר לקנות להם תיק מיוחד עם רישום של הגן ואפילו תמונה מודפסת של כל ילדי הגן (או הילד לבדו) התיק ישרת את הילד אך גם את הוריו, כשהם לוקחים אותו לגן המשחקים או לכל מקום אחר.

>> כיסא מיוחד לים: מאחר ושנת הלימודים נגמרת ומיד מתחיל הקיץ, אפשר לרכוש לילד כיסא מיוחד, עליו הוא יוכל לשבת בחוף הים, ליהנות מצל ולהסתכל על החוף והים. כיסאות אלה כוללים גם מגש קטן מיוחד עליו הילד יכול לאכול.

>> קפוצ’ון מגבת מעוצב: אין ילד שלא הצטלם בתור תינוק עם מגבת סביב ראשו, התמונה אולי הכי מוכרת אצל תינוקות – כעת ניתן לקנות לילד קפוצ’ון מגבת שישמש את הילד בכל פעם שילך לבריכה או לים.

>> בקבוק שתייה אישי: ילדים שעדיין משתמשים בבקבוק שתייה מיוחד, יוכלו לעשות שימוש נרחב בבקבוק מיוחד, אקולוגי, עליו אפשר לכתוב את שמו או לשים את התמונה שלו.

>> פאזל של הגן: אם אתם רוצים לקנות לילד משהו שישאיר לו זיכרון יפה מהגן, אז אתם יכולים לקנות לו פאזל מיוחד ועליו תמונה של כל ילדי הגן.
מה שכן, החלקים עצמם צריכים להיות גדולים על מנת שהילד לא יבלע אותם בטעות.

מלבד המתנות האלה, ניתן לקנות לילדים מתנות שימושיות שונות, החל מקלמרים, לוח שעם, חולצות, כובעים ועוד.
מוטב לקנות לילדים מתנה שימושית ויפה, כך הוא ייעזר בה וגם תקלו על ההורים שלא יצטרכו לקנות אותה.

* המידע נמסר באדיבות צוות האתר “טופי – מתנות לגני ילדים” www.tofee.co.il