מתנות גני ילדים לרכישה אונליין

פעמים רבות אנו נתקלים בהתלבטות אילו מתנות מקוריות ומהנות ניתן לקנות לילדים.
השאלה הקשה היא בעצם איך למצוא מתנות אשר יספקו ערך רב לילדים תוך כדי המשחק ולא רק הנאה והעברת הזמן.

עכשיו, כששנת הלימודים בגנים מתקרבת לסיומה, הנה כמה רעיונות מקוריים עבור מתנות לקראת סוף השנה שילדים ישמחו לקבל:

>> מתנות לימודיות – כדאי ראשית לנסות ולמצוא מתנות בעל ערך לימודי וחינוכי עבור הילד, למשל משחקים שמלמדים על חיות, ספרים על מדע, משחקים שכוללים חישובים, משחקי אותיות, משחקי זיכרון ועוד. חשוב כמובן שהמתנה שאנו קונים תתאים לגילו של הילד ויכולותיו.

>> מתנות כיפיות – מלבד הערך החינוכי פה, מומלץ כמובן לחשוב על מתנות שיעשו כיף לילד. זה יכול להיות לוח מחיק עליו הוא יכול לצייר כמה שבא לו, כדורים (כדורגל או כדורסל), אופניים, מכוניות בטיחותיות לילדים, רכבות להרכבה, כלי נגינה (כיום אפשר למצוא צעצוע של אורגן אשר משמיע קשת רחבה של צלילים ותווים).

מתנות בטיחותיות ונגישות

להבדיל מרכישת מתנות למבוגרים, במתנות לילדים חשוב מאוד להקפיד לרכוש מתנות שמתאימות לגיל הילד, יכולותיו והמודעות שלו לעשות בהם שימוש נבון. כך למשל אנחנו לא מעוניינים לרכוש פריט שעלול לגרום לילדים נזק נפשי או אף חלילה פגיעה פיזית – לדוגמא פאזלים או מתנות אחרות שמכילות חלקים קטנים במיוחד, שכל חלק קטן הילד עלול לבלוע בטעות תוך כדי משחק. דוגמא נוספת היא משחק כלשהו שיש בו חלקים חדים או כבדים שעלולים לגרום לפציעה או חבלה. כמו כן מוטב שלא לקנות מתנות שיש בהם חומרים מסוימים לא ידידותיים כמו דבקים. לכך יש להוסיף צעצועים בצורת כלי נשק לילדים, אשר עלולות להיות מסוכנים אם לא עושים בהם שימוש בצורה אחראית ובטוחה.

* המידע נמסר באדיבות צוות האתר גיפט פור קידס www.gifts4kids.co.il